Urodziny na sportowo

Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku zorganizuj u nas jego

URODZINY NA SPORTOWO

Urodziny to dla każdego dziecka najważniejszy dzień w roku. Dla wielu z nich to okazja do wspólnej zabawy i świętowania z przyjaciółmi, a my doskonale wiemy jak sprawić by to spotkanie było jedyne w swoim rodzaju!!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa pociech, nasz zespół przy współpracy z instruktorami sportowymi przygotował specjalną ofertę na

Mając wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jesteśmy pewni, że Państwa dziecko i jego goście spędzą u nas niezapomniane chwile. Podczas wielu atrakcyjnych zabaw ruchowo – edukacyjnych oraz konkursów, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, na krytych obiektach sportowych na terenie klubu Marcovia, przy ul. Wspólnej 12 w Markach, będą mogli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

W każdej chwili jesteśmy gotowi przygotować indywidualną ofertę dostosowaną do wieku i zainteresowań Jubilata i jego gości.

W celu zapoznania się z ofertą oraz omówieniem szczegółów związanych z organizacją i rezerwacją terminu, prosimy o kontakt z koordynatorem imprez urodzinowych

Tel: 881-621-929 e-mail: urodzinysportowe@gmail.com